22918
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22918,theme-stockholm,cookies-not-set,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-child-theme-ver-0.0.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Masz Start Up?

Start up to przedsięwzięcie o specyficznym charakterze, z uwagi na pewne ryzyko jakie niesie ze sobą tworzenie innowacyjnego biznesu. Przedsiębiorcy chcący zaistnieć na rynku muszą liczyć się z ryzykiem zarówno finansowym jak i prawnym.

Doradztwo w tym zakresie musi więc charakteryzować się profesjonalnym oraz niestandardowym podejściem do wyzwań jakie ma przed sobą startujący biznes.

W ramach kancelarii prawnej oferujemy kompleksową obsługę prawną i wsparcie zarówno dla nowych jak i już istniejących start upów. Przygotowujemy umowy, regulaminy oraz prowadzimy postępowania. Oferujemy wsparcie w przygotowaniu dokumentacji, aby Twój biznes spełniał obowiązki wynikające z ochrony danych osobowych.

W ramach kancelarii barndingowej możemy pomóc  przy wyborze najkorzystniejszego modelu finansowania Twojego biznesu, a także wesprzeć Cię w działaniach wizerunkowych.